Doradca zawodowy

Aktualności | Oferta | Pliki do pobrania | Strony www | Kontakt
Można skorzystać

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i szkół podstawowych (kl. VII) na lekcje zawodoznawcze (lista dostępna w pkt. oferta). Warto zatroszczyć się o swoją przyszłość :)

Zaproszenie

Drodzy gimnazjaliści, jeśli jest potrzeba, to zapraszam serdecznie na porady indywidualne. Możecie także odwiedzić naszą szkołę, jeśli ZS Nr 5 jest w obszarze Waszych zainteresowań. Kontaktujcie się z nami :)

Gimnazjalisto! Zmiana terminu!

"Bezpieczna Samochodowa Ogrodowa" jest przeniesiona na 30.05.2014 (godz. 12.15). Można wtedy pokibicować uczniom naszej szkoły bioracym udział w zawodach o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 5 i oraz zwiedzić szkołę. Zapraszamy!

Są wyniki konkursu!

21 marca 2014 r. podczas imprezy "Odjazdowa Ogrodowa" czyli Drzwi Otwarte odbył się konkurs "Mechanik to jest to!". Oto lista nagrodzonych:

I miejsce - Dominika Domalewska z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Wałbrzychu

II miejsce - Patrycja Mąka z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Wałbrzychu

III miejsce - Piotr Gałązka z Publicznego Gimnazjum w Mieroszowie.

Gratulujemy i zapraszamy ww uczniów na wręczenie nagród, które odbędzie się 30.04.2014 (godz. 9.30) podczas kolejnej imprezy dla gimnazjalistów "Rajdowej Ogrodowej".

"Odjazdowa Ogrodowa" czyli Drzwi Otwarte

Hej,

21 marca 2014 organizujemy "Odjazdową Ogrodową" czyli Drzwi Otwarte. Warto przyjść do szkoły i ją poznać. Startujemy o 10.00. Można miło spędzić Dzień Wiosny w naszej szkole!

Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Nr 5!

Zapraszamy  serdecznie na Drzwi Otwarte w naszej szkole. Już 21 marca 2013 o 10.00 lub 12.00 można przyjść do nas, by poznać ofertę szkoły, zobaczyć ją, porozmawiać z nauczycielami i uczniami! Warto być, by móc zobaczyć jak wygląda szkoła kształcąca uczniów profesjonalnie!

Gimnazjalisto!

Zapraszamy na "Ferie z głową". Weż udział w zajęciach, przyjdź do naszej szkoły. Proponujemy:

1. Ferie sportowo

2. Ferie zawodowo

3. Ferie karierowo.

Szczegółowy program jest dostępny na stronie szkoły www.zs5.walbrzych.pl (w Ogłoszenaich). Zapraszamy!!!

Gimnazjalisto!

Skorzystaj z zaproszenia na cykl imprez, które przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Zajrzyj na stronkę: Newsy dla gimnazjalistów. Przekonaj się, że warto!

Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Zapraszam młodzież do wzięcia udziału w II Olimpiadzie z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową. Informacje o rejestracji i test zaliczany do I etapu Olimpiady można znaleźć na www.olimpiada.sdsiz.pl. Na tej stronie są zamieszczone ważne informacje o działaniach zaplanowanych podczas III etapów zmagań "Olimpijskich". Wszystkim zainteresowanym służę pomocą, radą i informacjami dotyczącymi tego ciekawego przedsięwzięcia. Naprawę warto!

Będzie praca!

Zapraszamy absolwentów naszej szkoły (techników mechatroników, monterów mechatroników, operatorów obrabiarek skrawających i ślusarzy) do składania CV celem wzięcia udziału w rekrutacji do wałbrzyskich firm. Więcej informacji udziela szkolny doradca zawodowy Katarzyna Druczak, 74 846 74 74 lub doradca@zs5.mail.pl.

Warto skorzystać! Pilna sprawa!

« | 1 | 2 | »