Goście z Aurich

26 września 2016 r. gościliśmy w szkole nauczycieli ze szkół mających swoje siedziby w Aurich oraz pracowników DODN W-w. Goście mogli poznać szkołę, pracujących w niej nauczycieli, uczniów i zobaczyć bogate wyposażenie szkoły. Wizyta była początkiem współpracy międzynarodowej na najbliższe lata. Tego dnia goście odwiedzili także Fundację ALAE oraz Firmę Toyota Motor Manufacturing Poland, z którymi na codzień ZS Nr 5 współpracuje.

Zespół Szkół Nr 5 będzie w niedalekiej przyszłości realizować wspólne działania z nauczycielami z Niemiec na rzecz nauczycieli kształcenia zawodowego i uczniów.