Stypendia IKEA FAMILY przyznane

Po raz kolejny Zespół Szkół Nr 5 złożył wnioski stypendialne uczniów do Fundacji Św. Mikołaja i IKEA. Okazało się, że mamy bardzo zdolną i zaangażowaną w życie społeczne, pracę na rzecz szkoły młodzież. Stypendia na rok szkolny 2016/2017 zostały przyznane czterem uczniom:

1. Patrycji Czerwińskiej z kl. IIIC T

2. Michałowi Fleszarowi z kl. IIAC T

3. Kamilowi Jankowskiemu z kl. IIC T

4. Marcinowi Praskowi z kl. ID T.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

XX DNF w Zespole Szkół Nr 5

Już w przyszłym tygodniu w Zespole Szkół Nr 5 starujemy z zajęciami w ramach XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Zapraszamy do zgłaszania się celem udziału w spotkaniach. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie 74 846 74 74 lub drogą mailową doradca@zs5.mail.pl

Pełna ofera

Konferencja już 10 października 2017