"Godność a zdrowie psychiczne"

W ZS Nr 5 miały miejsce dwa wydarzenia w ramach miejskiego przedsięwzięcia pt. "Godność a zdrowie psychiczne":

Warsztaty edukacyjne dla młodzieży szkolnej.

Swoją tematyką warsztaty obejmowały problematykę zdrowia psychicznego człowieka, ochrony zdrowia, kształtowania zachowań i stylu życia korzystnego dla zdrowia psychicznego, rozwijania umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu psychicznemu oraz zrozumienia i poszanowania godności osób chorych psychicznie.

Na warsztaty została zaproszona młodzież ze wszystkich wałbrzyskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Konferencja szkoleniowa dla nauczycieli i rodziców.

Konferencja obejmowała zagadnienia dotyczące aktualnych zagrożeń zdrowia psychicznego u dzieci i młodzieży, oddziaływań wychowawczych i profilaktycznych oraz udzielania pomocy pedagogicznej i psychologicznej uczniom w sytuacjach kryzysowych oraz dotkniętych chorobami psychicznymi.

Na Konferencję zostali zaproszeni nauczyciele wszystkich wałbrzyskich szkół oraz rodzice dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

zdjęcia z warsztatów dla uczniów dostępne są tutaj:

a z konferencji tutaj:

- Konkurs Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" - "Promowanie kreatywności oraz innowacji i szkolnictwa branżowego"

- Targi zawodów

- Uczniowie remontują!

Karta Rowerowa

Zespół Szkół Nr 5 w dniu 24 maja 2019 r. organizuje egzaminy na kartę rowerową.

Więcej informacji tutaj

BIP

Dyrektor Zespołu szkół Nr 5 w Wałbrzychu informuje, iż sprawozdanie finansowe za rok 2018 umieszczone zostało w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Obsługi Jednostek Miasta wałbrzycha pod adresem:

Zmiana planu lekcji!

Na stronie szkoły jest dostępny zmieniony plan lekcji. Prosimy o zapoznanie się szczególnie uczniów naszej szkoły. Obowiązuje od 1.05.2019 r.

Przywrócenie zajęć lekcyjnych

Informujemy, że w dniu 29.04.2019 r. w Zespole Szkół Nr 5 zostają przywrócone zajęcia lekcyjne dla uczniów i słuchaczy.

Rajdowa Ogrodowa odwołana!

Informujemy, że "Rajdowa Ogrodowa" nie odbędzie się w dniu 25.04.2019 r. O nowym terminie poinformujemy szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Akcja strajkowa

Zespół Szkół Nr 5 przystąpił do akcji strajkowej. Uczniowie, którzy przychodzą do szkoły uczestniczą w zorganizowanych dla nich zajęciach. Uczniowie są objęci opieką.

Odjazdowa Ogrodowa

Już w najbliższy piątek tj. 29.03.2019 o godz. 12.00 w siedzibie szkoły rozpocznie się Odjazdowa Ogrodowa czyli Drzwi Otwarte. Sedecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej.

Do miłego zobaczenia!

Od dnia 11.02.2019 r. w szkole młodzieżowej obowiązuje zmieniony plan lekcji.

Proszę o zapoznanie się z planem:)

Rekrutacja 2019

Zapraszamy!

SZKOŁA TECHNICZNA SZKOŁĄ POZYTYWNEGO WYBORU!http://zs5.walbrzych.pl/pliki/rekrutacja/ogloszenie.jpg