Było ciekawie

23.11.2016 r. Centrum Kształcenia Praktycznego gościło 12 uczniów z Zespołu Szkół Integracyjnych. Byli to uczniowie kl. VI SP. Zostały dla nich przygotowane zajęcia z działu samochodowego, mechanicznego i budowlanego. Uczniowie wykonywali różne ciekawe zadania. Wszyscy byli zdania, że nie ma lepszego sposobu poznawania zawodów jak przez praktykę.

Zapraszamy na kolejne zajęcia!

- Szkolenie branżowe dla samochodówki

- Spotkanie branżowe

- IV Miejskie Forum Zawodowe za nami

- Goście z Malty

XX DNF w Zespole Szkół Nr 5

Już w przyszłym tygodniu w Zespole Szkół Nr 5 starujemy z zajęciami w ramach XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Zapraszamy do zgłaszania się celem udziału w spotkaniach. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie 74 846 74 74 lub drogą mailową doradca@zs5.mail.pl

Pełna ofera

Konferencja już 10 października 2017

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Wokół zdrowia psychicznego - porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym dzieci, młodzieży, dorosłych", która odbędzie się 10.10.2017 o godz. 9.30 w PWSZ w Wałbrzychu. Więcej inforamcji na załączonym plakacie

NOWY PLAN OD 02.10.2017

Jest już nowy plan, który obowiązuje od 02.10.2017 r. Zapraszam do zapoznania. PLAN LEKCJI OD 02 PAŹDZIERNIKA

Zaproszenie na warsztaty

Zapraszamy uczniów  do wzięcia udziału w warsztatach „Trudne emocje – przeszkadzają czy chronią?”, które odbędą się 04.10.2017r. (9.00-12.00; 14.00-17.00) w szkole. Warsztaty „Trudne emocje – przeszkadzają, pomagają, chronią?” to już trzecie warsztaty z cyklu „Pokolenie facebooka”, które tym razem organizujemy w ramach Wałbrzyskich Dni Zdrowia Psychicznego.  W trakcie warsztatów prowadzący zaproszą młodzież w podróż po świecie ich własnych emocji.

W trackie warsztatów każda grupa sporządzi komiks, który będzie obrazować najważniejsze pojęcia i treści pojawiające się w trakcie dyskusji. Wypracowane komiksy oraz wnioski zostaną zaprezentowane w trakcie konferencji „Wokół zdrowia psychicznego – porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym dzieci, młodzieży i dorosłych”, która odbędzie się 10.10.2017r w Audytorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. A. Silesiusa w Wałbrzychu.

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 02.10.2017 roku:

email szkoła: szkoła@zs5.mail.pl

ZS Nr 5 Iwona Kraczkowska telefon: 531565999   adres email:kraczkowska@op.pl

ZS Nr 5 Anna Łukasiewicz telefon: 787720129 adres email: anlukasiewicz@o2.pl

ZS Nr 5 Monika Rakoczy telefon: 604480989   adres email: rakoczy.monika@zs5.mail.pl

Jest już plan ważny od 11.09

Plan zajęć dla szkoły młodzieżowej już jest. Zapraszam do zapoznania

Firma DAICEL poszukuje pracowników

Firma DAICEL z Żarowa pilnie poszukuje pracowników na stanowisko: technik utrzymania ruchu (nie wymaga doświadczenia). Jest to oferta głównie dla techników mechatroników i techników mechaników.

Bardzo ciekawa oferta, z której warto skorzystać. Więcej informacji

Szczegółowe informacje na temat zatrudnienia można uzyskać kontaktując się z doradcą zawodowym p. Katarzyną Druczak: doradca@zs5.mail.pl