Chillout room w ZS Nr 5

W listopadzie 2016 r. w ZS Nr 5 zosłał ogłoszony konkurs pt. "Chillout room w Zespole Szkół Nr 5". Uczniowie złożyli 10 projektów. W dniu 7.12.2016 r. jury rozstrzygnęło konkurs, został wybrany jeden projekt, który spełniał wszystkie kryteria ujęte w regulaminie. Nasze jury to przedstawiciele firm: Daicel Safety Systems Europe Sp. z .o.o., Faurecia Wałbrzych S.A. Zakład Mechanizmów i Faurecia Wałbrzych S.A. Comfort&Trim Systems Division oraz Ronal Polska Sp. z o.o. W dniu 11.01.2017 r. miało miejsce podsumowanie konkursu. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali upominki od firm. Klasa IEF T, która konkurs wygrała dodatkowo zaprezentowała swoją pracę, omówiła harmonogram prac i kosztorys dotyczący realizacji projektu. Można powiedzieć, że zwycięzcami konkursu są wszyscy uczniowie, bo pomieszczenie służące wypoczynkowi będzie przecież dla nich. Środki na realizację Chillout roomu przeznaczą ww firmy, które zaangażowały się w projekt. Oczywiście przy tworzeniu pięknego chillout roomu prace podejmą uczniowie, nauczyciele oraz w miarę możliwości przedstawiciele działów HR z partnerskich firm. Już niedługo przystępujemy do prac.

Bardzo serdecznie dziękujemy firmom: DAICEL, Faurecia i Ronal za wsparcie szkoły, a przede wszystkim uczniów:)

- Konkurs Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" - "Promowanie kreatywności oraz innowacji i szkolnictwa branżowego"

- Targi zawodów

- Uczniowie remontują!

Karta Rowerowa

Zespół Szkół Nr 5 w dniu 24 maja 2019 r. organizuje egzaminy na kartę rowerową.

Więcej informacji tutaj

BIP

Dyrektor Zespołu szkół Nr 5 w Wałbrzychu informuje, iż sprawozdanie finansowe za rok 2018 umieszczone zostało w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Obsługi Jednostek Miasta wałbrzycha pod adresem:

Zmiana planu lekcji!

Na stronie szkoły jest dostępny zmieniony plan lekcji. Prosimy o zapoznanie się szczególnie uczniów naszej szkoły. Obowiązuje od 1.05.2019 r.

Przywrócenie zajęć lekcyjnych

Informujemy, że w dniu 29.04.2019 r. w Zespole Szkół Nr 5 zostają przywrócone zajęcia lekcyjne dla uczniów i słuchaczy.

Rajdowa Ogrodowa odwołana!

Informujemy, że "Rajdowa Ogrodowa" nie odbędzie się w dniu 25.04.2019 r. O nowym terminie poinformujemy szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Akcja strajkowa

Zespół Szkół Nr 5 przystąpił do akcji strajkowej. Uczniowie, którzy przychodzą do szkoły uczestniczą w zorganizowanych dla nich zajęciach. Uczniowie są objęci opieką.

Odjazdowa Ogrodowa

Już w najbliższy piątek tj. 29.03.2019 o godz. 12.00 w siedzibie szkoły rozpocznie się Odjazdowa Ogrodowa czyli Drzwi Otwarte. Sedecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej.

Do miłego zobaczenia!

Od dnia 11.02.2019 r. w szkole młodzieżowej obowiązuje zmieniony plan lekcji.

Proszę o zapoznanie się z planem:)

Rekrutacja 2019

Zapraszamy!

SZKOŁA TECHNICZNA SZKOŁĄ POZYTYWNEGO WYBORU!http://zs5.walbrzych.pl/pliki/rekrutacja/ogloszenie.jpg