Chillout room w ZS Nr 5

W listopadzie 2016 r. w ZS Nr 5 zosłał ogłoszony konkurs pt. "Chillout room w Zespole Szkół Nr 5". Uczniowie złożyli 10 projektów. W dniu 7.12.2016 r. jury rozstrzygnęło konkurs, został wybrany jeden projekt, który spełniał wszystkie kryteria ujęte w regulaminie. Nasze jury to przedstawiciele firm: Daicel Safety Systems Europe Sp. z .o.o., Faurecia Wałbrzych S.A. Zakład Mechanizmów i Faurecia Wałbrzych S.A. Comfort&Trim Systems Division oraz Ronal Polska Sp. z o.o. W dniu 11.01.2017 r. miało miejsce podsumowanie konkursu. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali upominki od firm. Klasa IEF T, która konkurs wygrała dodatkowo zaprezentowała swoją pracę, omówiła harmonogram prac i kosztorys dotyczący realizacji projektu. Można powiedzieć, że zwycięzcami konkursu są wszyscy uczniowie, bo pomieszczenie służące wypoczynkowi będzie przecież dla nich. Środki na realizację Chillout roomu przeznaczą ww firmy, które zaangażowały się w projekt. Oczywiście przy tworzeniu pięknego chillout roomu prace podejmą uczniowie, nauczyciele oraz w miarę możliwości przedstawiciele działów HR z partnerskich firm. Już niedługo przystępujemy do prac.

Bardzo serdecznie dziękujemy firmom: DAICEL, Faurecia i Ronal za wsparcie szkoły, a przede wszystkim uczniów:)

XX DNF w Zespole Szkół Nr 5

Już w przyszłym tygodniu w Zespole Szkół Nr 5 starujemy z zajęciami w ramach XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Zapraszamy do zgłaszania się celem udziału w spotkaniach. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie 74 846 74 74 lub drogą mailową doradca@zs5.mail.pl

Pełna ofera