Dla dzieci z SP 37

Nasza szkoła, także CKP aktywnie wspierają różne inicjatywy, odpowiadają na potrzeby innych. Tym razem SP 37, a dokładnie kl. II zwróciła się z prośbą o wykonanie regału do swojej sali. Oczywiście taki regał został wykonany i przekazany dzieciom.

W podziękowaniu uczniowie wykonali rysunki przedstawiające regał, który był jak widać bardzo potrzeby.

Dziękujemy dzieciakom i wychowawczyni za przekazane rysunki i listy od uczniów:)

- Uczniowie remontują!

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Cemtrum Kształcenia Ustawiczego przy Zespole Szkół Nr 5 zaprasza osoby zainteresowane kursem pedsgogicznym dla instruktorów praktycznej nauku zawodu. Rekrutacja trwa do 23.11.2018. W poniedziałek o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w siedzibie szkoły.

Rekrutacja do projektu!

Uwaga!

Zapraszamy uczniów klas III technikum do wzięcia udziału w rekrutacji do projektu "Europejskie praktyki kluczem do sukcesu III". Dokumenty można składać do 23.11.2018. Tym razem czekają miejsca praktyk w: Irlandii, Hiszpanii i Włoszech.