Kierunek Port Lotniczy we Wrocławiu

Uczniowie z kl. ICT i IIACT w dniu 5.04.2017 r. byli na wycieczce zawodoznawczej we Wrocławiu. Wraz z p. A. Łukasiewicz i p. T. Grolewskim odwiedzili piękny Port Lotniczy. Poznali tzw. "ścieżkę pasażera", tajniki pracy lotniska, przykładowe stanowiska pracy. Obejrzeli wystawę przedmiotów, których nie można przywozić do Polski. Na zakończenie zwiedzili Straż Pożarną. Uczniowie poznali pracę strażaków, zobaczyli sprzęt, a nawet zostali "poczęstowani" wodą;)

- Konkurs Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" - "Promowanie kreatywności oraz innowacji i szkolnictwa branżowego"

- Targi zawodów

- Uczniowie remontują!

Karta Rowerowa

Zespół Szkół Nr 5 w dniu 24 maja 2019 r. organizuje egzaminy na kartę rowerową.

Więcej informacji tutaj

BIP

Dyrektor Zespołu szkół Nr 5 w Wałbrzychu informuje, iż sprawozdanie finansowe za rok 2018 umieszczone zostało w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Obsługi Jednostek Miasta wałbrzycha pod adresem:

Zmiana planu lekcji!

Na stronie szkoły jest dostępny zmieniony plan lekcji. Prosimy o zapoznanie się szczególnie uczniów naszej szkoły. Obowiązuje od 1.05.2019 r.

Przywrócenie zajęć lekcyjnych

Informujemy, że w dniu 29.04.2019 r. w Zespole Szkół Nr 5 zostają przywrócone zajęcia lekcyjne dla uczniów i słuchaczy.

Rajdowa Ogrodowa odwołana!

Informujemy, że "Rajdowa Ogrodowa" nie odbędzie się w dniu 25.04.2019 r. O nowym terminie poinformujemy szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Akcja strajkowa

Zespół Szkół Nr 5 przystąpił do akcji strajkowej. Uczniowie, którzy przychodzą do szkoły uczestniczą w zorganizowanych dla nich zajęciach. Uczniowie są objęci opieką.

Odjazdowa Ogrodowa

Już w najbliższy piątek tj. 29.03.2019 o godz. 12.00 w siedzibie szkoły rozpocznie się Odjazdowa Ogrodowa czyli Drzwi Otwarte. Sedecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej.

Do miłego zobaczenia!

Od dnia 11.02.2019 r. w szkole młodzieżowej obowiązuje zmieniony plan lekcji.

Proszę o zapoznanie się z planem:)

Rekrutacja 2019

Zapraszamy!

SZKOŁA TECHNICZNA SZKOŁĄ POZYTYWNEGO WYBORU!http://zs5.walbrzych.pl/pliki/rekrutacja/ogloszenie.jpg