Konkurs "TOP Mechanik-Operator"

11 kwietnia 2017 r. odbył się konkurs "TOP Mechanik-Operator", którego organizatorem była Fundacja ALAE "Skrzydła Rozwoju" kojarzona z branżą mechaniczną. Nasi uczniowie odnieśli wiele sukcesów.

I tak:

- uczniowie T. Kopeć i D. Ziątek z kl. IV technikum: technik mechanik zajęli II miejsce

- uczniowie a. Mróz i A. Guła z kl. I zsz: operator obrabiarek skrawających zajęli I miejsce

- uczniowie: M. Zoń i D. Piksa z kl. II zsz: operator obrabiarek skrawających zajęli II miejsce.

Mamy powody do dumy!