Rajdowa Ogrodowa już za nami

27.04.2017 r. po raz kolejny odbyła się "Rajdowa Ogrodowa". Była to impreza przeznaczona dla uczniów kl. III gimnazjum, którzy są szczególnie zainteresowani zawodami z branży samochodowej. Spotkanie uświetnił swoją obecnością p. Michał Matuszyk, który bierze udział w rajdach samochodowych. Mówił z pasją o samochodach, o tym, że warto wybierać zawody związane z motoryzacją. Potem uczniowie w grupach wzięli udział w konkurencjach "branżowych" np. "Więcej czadu", test motoryzacyjny, symulacje jazdy, test stewarta itd.

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla uczestników imprezy: WSSE "Invest-Park", Toyota Wałbrzych Nowakowski i AutoSudety Wałbrzych.