"Europejskie praktyki kluczem do sukcesu" - podsumowanie projektu

14 czerwca 2017 r. w szkole odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Europejskie praktyki kluczem do sukcesu". Uczniowie - uczestnicy projektu przedstawili swoje prezentacje dotyczące wyjazdu na praktyki zawodowe we Włoszech.  P. P. Bilska-Marek - koordynator projektu zaprezentowała wyniki raportów, które uczniowie wypełnili po powrocie do kraju. Było dużo pozytywnych informacji o korzyściach wynikajacych z udziału w projekcie. Na zakończenie wszyscy obecni na spotkaniu mogli obejrzeć mini-wystawę zdjęć wykonanych przez uczniów podczas pobytu we Włoszech.

- Jesteśmy dumni!

- Byliśmy na konferencji

- Mistrzostwa Szkoły w Piłkarzyki

- Konkurs "Wałbrzyski diagnosta roku"

- Sukces naszych uczniów

XX DNF w Zespole Szkół Nr 5

Już w przyszłym tygodniu w Zespole Szkół Nr 5 starujemy z zajęciami w ramach XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Zapraszamy do zgłaszania się celem udziału w spotkaniach. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie 74 846 74 74 lub drogą mailową doradca@zs5.mail.pl

Pełna ofera

Konferencja już 10 października 2017

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Wokół zdrowia psychicznego - porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym dzieci, młodzieży, dorosłych", która odbędzie się 10.10.2017 o godz. 9.30 w PWSZ w Wałbrzychu. Więcej inforamcji na załączonym plakacie

NOWY PLAN OD 02.10.2017

Jest już nowy plan, który obowiązuje od 02.10.2017 r. Zapraszam do zapoznania. PLAN LEKCJI OD 02 PAŹDZIERNIKA

Zaproszenie na warsztaty

Zapraszamy uczniów  do wzięcia udziału w warsztatach „Trudne emocje – przeszkadzają czy chronią?”, które odbędą się 04.10.2017r. (9.00-12.00; 14.00-17.00) w szkole. Warsztaty „Trudne emocje – przeszkadzają, pomagają, chronią?” to już trzecie warsztaty z cyklu „Pokolenie facebooka”, które tym razem organizujemy w ramach Wałbrzyskich Dni Zdrowia Psychicznego.  W trakcie warsztatów prowadzący zaproszą młodzież w podróż po świecie ich własnych emocji.

W trackie warsztatów każda grupa sporządzi komiks, który będzie obrazować najważniejsze pojęcia i treści pojawiające się w trakcie dyskusji. Wypracowane komiksy oraz wnioski zostaną zaprezentowane w trakcie konferencji „Wokół zdrowia psychicznego – porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym dzieci, młodzieży i dorosłych”, która odbędzie się 10.10.2017r w Audytorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. A. Silesiusa w Wałbrzychu.

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 02.10.2017 roku:

email szkoła: szkoła@zs5.mail.pl

ZS Nr 5 Iwona Kraczkowska telefon: 531565999   adres email:kraczkowska@op.pl

ZS Nr 5 Anna Łukasiewicz telefon: 787720129 adres email: anlukasiewicz@o2.pl

ZS Nr 5 Monika Rakoczy telefon: 604480989   adres email: rakoczy.monika@zs5.mail.pl

Jest już plan ważny od 11.09

Plan zajęć dla szkoły młodzieżowej już jest. Zapraszam do zapoznania

Firma DAICEL poszukuje pracowników

Firma DAICEL z Żarowa pilnie poszukuje pracowników na stanowisko: technik utrzymania ruchu (nie wymaga doświadczenia). Jest to oferta głównie dla techników mechatroników i techników mechaników.

Bardzo ciekawa oferta, z której warto skorzystać. Więcej informacji

Szczegółowe informacje na temat zatrudnienia można uzyskać kontaktując się z doradcą zawodowym p. Katarzyną Druczak: doradca@zs5.mail.pl

Uwaga zmiana terminu spotkania!

6.06.2017 r. o godz. 11.30 w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielem Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów "IWANIEC diagnostic". Celem spotkania będzie przekazanie informacji o możliwościach zdobycia nowych uprawnień z zakresu diagnostyki samochodowej.

Zapraszamy absolwentów, osoby zainteresowane zdobyciem nowych uprawnień. Warto wspomnieć, że jest to ostatnia szansa zostania diagnostą samochodowym dla tych, którzy mają wykształcenie techniczne, bądź inżynieryjne, ale nie z branży samochodowej. Zmieniają się przepisy, w niedalekiej przyszłości, a by zostać diagnostą będzie wymagane wykształcenie kierunkowe (z branży samochodowej).

Serdecznie zapraszamy na spotkanie osoby zainteresowane:)

Karta Rowerowa do zdobycia!

Dnia 2 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Nr 5 w Wałbrzychu przy ul. Ogrodowej 2a w godzinach od 1600  do 1900 (Stacja Kontroli Pojazdów), odbędzie się egzamin teoretyczny i praktyczny na kartę rowerową.

Podstawą uczestnictwa w/w egzaminie jest wypełnienie i dostarczenie załączonych arkuszy zaliczeń ucznia w terminie do dnia 26 maja 2017 r.

Komplet dokumentów wraz z listą uczestników danej szkoły i protokołem z egzaminu z części teoretycznej i praktycznej będzie do odebrania w Stacji Kontroli Pojazdów przy Zespole Szkół Nr 5 w Wałbrzychu w dniu 8 czerwca 2017 r.

Uwaga!

Informujemy, że impreza "Zjazd na byle czym" z przyczyn organizacyjnych nie odbędzie się.