Po seminarium technicznym

W dniu 10.10.2017 r. w Zespole Szkół nr 5 w Wałbrzychu odbyło się pierwsze w roku szkolnym 2017/2018 seminarium techniczne zorganizowane w ramach współpracy pomiędzy Zespołem Szkół nr 5 w Wałbrzychu a zakładem pracy Sagepo-Refa oraz fundacją Alae – Skrzydła Rozwoju ze Świebodzic. Tematem spotkania były „Zaawansowane techniki pomiarowe i narzędziowe - Pomiary 3D”. Uczniowie klas I, II, III A: technik mechanik z ZS Nr 5 oraz goście z Zespołu Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie mieli możliwość poznania nowoczesnych technologii dokonywania pomiarów za pomocą optycznego urządzenia do pomiarów geometrii krawędzi skrawającej Infinite Focus Edge Master. Wykład i zajęcia praktyczne poprowadzili pracownicy firmy ITA z Poznania.

- Konkurs Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" - "Promowanie kreatywności oraz innowacji i szkolnictwa branżowego"

- Targi zawodów

- Uczniowie remontują!

Karta Rowerowa

Zespół Szkół Nr 5 w dniu 24 maja 2019 r. organizuje egzaminy na kartę rowerową.

Więcej informacji tutaj

BIP

Dyrektor Zespołu szkół Nr 5 w Wałbrzychu informuje, iż sprawozdanie finansowe za rok 2018 umieszczone zostało w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Obsługi Jednostek Miasta wałbrzycha pod adresem:

Zmiana planu lekcji!

Na stronie szkoły jest dostępny zmieniony plan lekcji. Prosimy o zapoznanie się szczególnie uczniów naszej szkoły. Obowiązuje od 1.05.2019 r.

Przywrócenie zajęć lekcyjnych

Informujemy, że w dniu 29.04.2019 r. w Zespole Szkół Nr 5 zostają przywrócone zajęcia lekcyjne dla uczniów i słuchaczy.

Rajdowa Ogrodowa odwołana!

Informujemy, że "Rajdowa Ogrodowa" nie odbędzie się w dniu 25.04.2019 r. O nowym terminie poinformujemy szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Akcja strajkowa

Zespół Szkół Nr 5 przystąpił do akcji strajkowej. Uczniowie, którzy przychodzą do szkoły uczestniczą w zorganizowanych dla nich zajęciach. Uczniowie są objęci opieką.

Odjazdowa Ogrodowa

Już w najbliższy piątek tj. 29.03.2019 o godz. 12.00 w siedzibie szkoły rozpocznie się Odjazdowa Ogrodowa czyli Drzwi Otwarte. Sedecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej.

Do miłego zobaczenia!

Od dnia 11.02.2019 r. w szkole młodzieżowej obowiązuje zmieniony plan lekcji.

Proszę o zapoznanie się z planem:)

Rekrutacja 2019

Zapraszamy!

SZKOŁA TECHNICZNA SZKOŁĄ POZYTYWNEGO WYBORU!http://zs5.walbrzych.pl/pliki/rekrutacja/ogloszenie.jpg