IV Miejskie Forum Zawodowe za nami

W minionym tygodniu w naszej szkole odbyło się IV Miejskie Forum Zawodowe dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych. W pierwszej części spotkania miało miejsce podpisanie listu intecyjnego dotyczącego współpracy z firmą Wałbrzych International Production przez p. Prezes L. Salij, p. Prezydenta Miasta W-cha R. Szełemeja i p. Dyrektor ZS Nr 5 I. Hnatiuk. W drugiej części blisko 100 uczniów zapoznało się z ofertą eduakcyjną. Część trzecia to były spotkania z firmami promującymi zawody naszej szkoły. Dziękujemy firmom: Faurecia Wałbrzych, Wałbrzych International Production, SEGEPO-REFA, Wałbrzyskie Wodociągi, GreenGo, Vega Car Salon Citroen za przyjęcie zaproszenia, uświetnienie swoją obecnością naszego przedsięwzięcia.

- Nowy zawód w naszej szkole - TECHNIK PROGRAMISTA!!!

- Zdobyli Karty Rowerowe!

- Konkurs Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" - "Promowanie kreatywności oraz innowacji i szkolnictwa branżowego"

- Targi zawodów

Nowy zawód w ofercie ZS Nr 5

Rekrutujemy do klas technikum w zawodzie: technik programista. Polecamy nowy zawód absolwentom gimnazjum i szkoły podstawowej.

Dobry zawód=sukces na rynku pracy

Zmiana czasu pracy sekretariatu!

Informujemy, że w czasie wakacji sekretariat uczniowski czynny w godzinach 8.00-14.00.

Karta Rowerowa

Zespół Szkół Nr 5 w dniu 24 maja 2019 r. organizuje egzaminy na kartę rowerową.

Więcej informacji tutaj

BIP

Dyrektor Zespołu szkół Nr 5 w Wałbrzychu informuje, iż sprawozdanie finansowe za rok 2018 umieszczone zostało w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Obsługi Jednostek Miasta wałbrzycha pod adresem:

Zmiana planu lekcji!

Na stronie szkoły jest dostępny zmieniony plan lekcji. Prosimy o zapoznanie się szczególnie uczniów naszej szkoły. Obowiązuje od 1.05.2019 r.

Przywrócenie zajęć lekcyjnych

Informujemy, że w dniu 29.04.2019 r. w Zespole Szkół Nr 5 zostają przywrócone zajęcia lekcyjne dla uczniów i słuchaczy.

Rajdowa Ogrodowa odwołana!

Informujemy, że "Rajdowa Ogrodowa" nie odbędzie się w dniu 25.04.2019 r. O nowym terminie poinformujemy szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Akcja strajkowa

Zespół Szkół Nr 5 przystąpił do akcji strajkowej. Uczniowie, którzy przychodzą do szkoły uczestniczą w zorganizowanych dla nich zajęciach. Uczniowie są objęci opieką.

Odjazdowa Ogrodowa

Już w najbliższy piątek tj. 29.03.2019 o godz. 12.00 w siedzibie szkoły rozpocznie się Odjazdowa Ogrodowa czyli Drzwi Otwarte. Sedecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej.

Do miłego zobaczenia!