Uczniowie remontują!

Nasi uczniowie z klas budowlanych pod opieką Pana Andrzeja Jankowskiego wykonują remonty pomieszczeń w Zespole Szkół Politechnicznych "Energetyk". W trakcie zajęć praktycznych uczniowie nie tylko stosują poznane technologie wykonywania robót, ale również mogą zmierzyć się z realną inwestycją budowlaną. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż obiekt nie został wyłączony z użytkowania na czas remontu, dlatego szczególnie ważna jest umiejętność właściwej organizacji pracy procesów budowlanych.

Uczniowie spisują się na "6":)

- Zdobyli Karty Rowerowe!

- Konkurs Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" - "Promowanie kreatywności oraz innowacji i szkolnictwa branżowego"

- Targi zawodów

Karta Rowerowa

Zespół Szkół Nr 5 w dniu 24 maja 2019 r. organizuje egzaminy na kartę rowerową.

Więcej informacji tutaj

BIP

Dyrektor Zespołu szkół Nr 5 w Wałbrzychu informuje, iż sprawozdanie finansowe za rok 2018 umieszczone zostało w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Obsługi Jednostek Miasta wałbrzycha pod adresem:

Zmiana planu lekcji!

Na stronie szkoły jest dostępny zmieniony plan lekcji. Prosimy o zapoznanie się szczególnie uczniów naszej szkoły. Obowiązuje od 1.05.2019 r.

Przywrócenie zajęć lekcyjnych

Informujemy, że w dniu 29.04.2019 r. w Zespole Szkół Nr 5 zostają przywrócone zajęcia lekcyjne dla uczniów i słuchaczy.

Rajdowa Ogrodowa odwołana!

Informujemy, że "Rajdowa Ogrodowa" nie odbędzie się w dniu 25.04.2019 r. O nowym terminie poinformujemy szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Akcja strajkowa

Zespół Szkół Nr 5 przystąpił do akcji strajkowej. Uczniowie, którzy przychodzą do szkoły uczestniczą w zorganizowanych dla nich zajęciach. Uczniowie są objęci opieką.

Odjazdowa Ogrodowa

Już w najbliższy piątek tj. 29.03.2019 o godz. 12.00 w siedzibie szkoły rozpocznie się Odjazdowa Ogrodowa czyli Drzwi Otwarte. Sedecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej.

Do miłego zobaczenia!

Od dnia 11.02.2019 r. w szkole młodzieżowej obowiązuje zmieniony plan lekcji.

Proszę o zapoznanie się z planem:)

Rekrutacja 2019

Zapraszamy!

SZKOŁA TECHNICZNA SZKOŁĄ POZYTYWNEGO WYBORU!http://zs5.walbrzych.pl/pliki/rekrutacja/ogloszenie.jpg