Uczniowie remontują!

Nasi uczniowie z klas budowlanych pod opieką Pana Andrzeja Jankowskiego wykonują remonty pomieszczeń w Zespole Szkół Politechnicznych "Energetyk". W trakcie zajęć praktycznych uczniowie nie tylko stosują poznane technologie wykonywania robót, ale również mogą zmierzyć się z realną inwestycją budowlaną. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż obiekt nie został wyłączony z użytkowania na czas remontu, dlatego szczególnie ważna jest umiejętność właściwej organizacji pracy procesów budowlanych.

Uczniowie spisują się na "6":)

- Konkurs Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" - "Promowanie kreatywności oraz innowacji i szkolnictwa branżowego"

- Targi zawodów

- Uczniowie remontują!

Akcja strajkowa

Zespół Szkół Nr 5 przystąpił do akcji strajkowej. Uczniowie, którzy przychodzą do szkoły uczestniczą w zorganizowanych dla nich zajęciach. Uczniowie są objęci opieką.

Odjazdowa Ogrodowa

Już w najbliższy piątek tj. 29.03.2019 o godz. 12.00 w siedzibie szkoły rozpocznie się Odjazdowa Ogrodowa czyli Drzwi Otwarte. Sedecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej.

Do miłego zobaczenia!

Od dnia 11.02.2019 r. w szkole młodzieżowej obowiązuje zmieniony plan lekcji.

Proszę o zapoznanie się z planem:)

Rekrutacja 2019

Zapraszamy!

SZKOŁA TECHNICZNA SZKOŁĄ POZYTYWNEGO WYBORU!http://zs5.walbrzych.pl/pliki/rekrutacja/ogloszenie.jpg

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Cemtrum Kształcenia Ustawiczego przy Zespole Szkół Nr 5 zaprasza osoby zainteresowane kursem pedsgogicznym dla instruktorów praktycznej nauku zawodu. Rekrutacja trwa do 23.11.2018. W poniedziałek o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w siedzibie szkoły.

Rekrutacja do projektu!

Uwaga!

Zapraszamy uczniów klas III technikum do wzięcia udziału w rekrutacji do projektu "Europejskie praktyki kluczem do sukcesu III". Dokumenty można składać do 23.11.2018. Tym razem czekają miejsca praktyk w: Irlandii, Hiszpanii i Włoszech.