Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu

Nasza Nicola, czyli drugie pióro RP!

Ocena 0/5


Z ogromną dumą informujemy, że Nicola Szmit, uczennica klasy IIIHT, zdobyła 2. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Najpiękniejszy List Pisany Odręcznie!  


Organizatorem inicjatywy był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z siedzibą w Kruszynie. Konkurs został objęty patronatem Związku Literatów Polskich Oddziału w Szczecinie.


To wyjątkowe osiągnięcie Nicoli jest dowodem na jej talent i zaangażowanie, a także inspirującą kreatywność w sztuce słowa. Tego rodzaju sukcesy nie byłyby możliwe bez wsparcia i pasji naszych nauczycielek - pań: Kamili Wybraniec, Małgorzaty Korkuc, Katarzyny Cichowlas-Romańskiej
To właśnie ich nieustająca pomoc w konkursach literackich, poetyckich i wielu innych działaniach motywuje naszych uczniów do rozwijania swoich umiejętności i sięgania po najwyższe laury.   


Jeszcze raz gratulujemy Nicoli i życzymy kolejnych sukcesów!   

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności