Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu

W "paletki" też dajemy radę

Ocena 0/5
O czym najlepiej świadczą wyniki żeńskiej i męskiej reprezentacji "Mechanika" podczas Mistrzostw Wałbrzycha szkół ponadpodstawowych w badmintonie.
Panowie zajęli bowiem 4. miejsce po półfinałowej porażce 1:2 z IILO, aby uplasować się tuż za podium po zwycięstwie z IIILO. Jeszcze lepiej poszło naszym paniom, które zawody w hali PSP Nr 21 zakończyły ze srebrnym medalem. W półfinale mistrzostw podopieczne pana Macieja Byry nie dały szans rówieśniczkom zIIILO, aby w finałowej grupie okazać wyższość nad IVLO i ulec IILO.
Gratulujemy!

Galeria zdjęć

312552230_1263783577752393_5062478305769689947_n 312583533_440786391470067_7816276913389035467_n 312549019_778698883201863_1797479018220850437_n 312537858_1216029995617986_4730830586247142787_n 312614759_639946437504660_7880507043177538752_n 312565425_513007874061368_2623556098600032725_n 312603811_2640715109394164_3289092418017392877_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności