Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu

Dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu!

Ocena 0/5

Za nami piątkowe Drzwi Otwarte "Mechanika". Impreza, która kolejny raz przyciągnęła w mury Zespołu Szkół Nr 5 setki młodych ludzi zainteresowanych ofertą edukacyjną, a także poznaniem współpracujących z naszą szkołą lokalnych pracodawców.


Serdecznie dziękujemy za Waszą niedawną wizytę i zainteresowanie jakże bogatą ofertą "Mechanika". Do zobaczenia we wrześniu!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności