Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Piknik w Hospicjum

Ocena 0/5

W minioną sobotę wałbrzyskie hospicjum stało się miejscem pikniku rodzinnego, podczas którego nie zabrakło atrakcji dla młodszych i starszych mieszkańców Wałbrzycha i okolic.

Jak zawsze, wszędzie gdzie się coś dzieje, obecni są uczniowie Zespołu Szkół Nr 5 w Wałbrzychu. Tym razem duża grupa wolontariuszy pracowała ramię w ramię z nauczycielami – paniami Anną Łukasiewicz, Katarzyną Zawadzką, Iwoną Dyduch oraz Nataszą Grabińską.

Uczniowie obsługiwali kilka atrakcji dostępnych na pikniku, takich jak malowanie twarzy, nadzór nad bezpieczeństwem podczas zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, obsługiwali stoisko z lodami, zabawiali dzieciaki przebrani za maskotki. Dodatkowo niektórzy sprawowali nadzór nad biegiem charytatywnym ulicami miasta.

Zespół Szkół Nr 5 przygotował także loterię fantową, która okazała się być strzałem w „dziesiątkę”. Również dużą popularnością cieszyło się stoisko z ciastami upieczonymi przez rodziców naszych uczniów.  Dochód ze sprzedaży ciast i losów na loterię zasilił konto wałbrzyskiego Hospicjum.

W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy wspomogli „Mechaników” podczas organizacji tego wydarzenia.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.