Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Ważne informacje przez kolejnym Finałem WOŚP

Ocena 0/5

Każdy może wesprzeć zbliżający się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 10 grudnia będzie bowiem można zbierać pieniądze na Wielką Orkiestrę Świąteczną Pomocy stacjonarnie w firmach, instytucjach, szkołach.


Aby otrzymać puszkę trzeba się jednak najpierw zarejestrować przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. Po zalogowaniu się, należy zaznaczyć opcję „chcę zarejestrować firmę”, wypełnić formularz zgłoszeniowy, wybrać z listy sztab w Wałbrzychu (nasz numer: #1233, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Palisadowa 48, Wałbrzych), zaznaczyć puszkę tekturową i eskarbonkę (dzięki której będzie można dodatkowo zbierać wirtualne pieniądze), określić termin zbiórki (można w przedziale 10.12.23-28.01.24), oznaczyć wyrażane zgody.


Zgłoszenie podlega weryfikacji przez szefa sztabu. Na stronie iwolontariusz można śledzić, czy zgłoszenie zostało zaakceptowane. Nie trzeba już kontaktować się ze sztabem – jak tylko będą puszki i serca do odbioru – skontaktujemy się lub bezpośrednio dostarczymy. W razie problemu z rejestracją, można kontaktować się poprzez maila: wospwalbrzych@gmail.com lub telefonicznie 883521410. Puszki będzie można wystawiać już od 10 grudnia.

Dodatkowo firmy/instytucje mogą wesprzeć WOŚP poprzez przekazanie do wałbrzyskiego sztabu ( Wałbrzyski Ośrodek Kultury, jurand@wok.walbrzych.pl) różne dary: rzeczy, usługi, vouchery. Będziemy je „licytować” podczas imprezy „Wałbrzych dla WOŚP”, która odbędzie się 28.01.24 na terenie Starej Kopalni.
Przypominamy, że poprzez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl można również zapisać się na wolontariusza kwestującego 28 stycznia 2024r.


32. Finał WOŚP będzie pod hasłem: „Tu wszystko gra OK!” - zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.