Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu

Nasi stypendyści

Ocena 0/5

Zespół Szkół Nr 5 to nie tylko tak często wychwalani przez nas sportowcy, ale również świetni uczniowie. Jakby na potwierdzenie powyższych słów wystarczy podać, iż w czwartek najlepsi uczniowie Wałbrzycha zostali nagrodzeni stypendiami pana prezydenta Romana Szełemeja. Wśród wyróżnionych znalazło się dwóch przedstawicieli "Mechanika".


Z nieukrywaną dumą informujemy, iż dwóch uczniów ZS Nr 5 otrzymało stypendium pana doktora Romana Szełemeja, prezydenta Wałbrzycha. To wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w nauce, a uhonorowani zostali Dariusz Lesiuk oraz Michał Świerczyński, którzy w obecności między innymi pani dyrektor Iwony Hnatiuk odebrali w Teatrze Lalki i Aktora tę zaszczytną nagrodę. Naszym wspaniałym reprezentantom gratulujemy niezwykłego sukcesu i życzymy kolejnych osiągnieć. 

Jesteśmy z Was bardzo dumni!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności