Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Nietuzinkowi przedstawiciele "Mechanika"

Ocena 0/5

Ogrodowa z pasją to działanie w ZS Nr 5, które ma już swoją długą tradycję. Uczniowie zdolni, ambitni czasem z większymi, innym razem - mniejszymi sukcesami prezentują swoje zainteresowania, pasje, hobby. Opowiadają, jak ciekawe może być angażowanie się w działania, które rozwijają i przynoszą mnóstwo satysfakcji.


W tym roku impreza odbyła się 23 listopada w sali konferencyjnej, a wystąpili:
Mieszko Matuszyk - dwukrotny mistrz Polski w rajdach samochodowych i tegoroczny drugi wicemistrz
Kamil Pawłowicz - opowiadał o kostkach Rubika
Jakub Gmur i Kacper Graca - mistrzowie Europy z Hiszpanii - przedstawili opowieść o tae-kwondo i łamali na scenie prawdziwe deski
Dawid Charuk - opowiadał o kolekcjonowaniu modeli aut
Oliwier Macura - przekonywał do przygody z piłką nożną
Arkadiusz Pyłka - opowiadał o strzelectwie sportowym w wersji dynamicznej
Stanisław Kowalski - czym jest bieganie profesjonalne
Krzysztof Wawrzyńczyk - pokazywal wyjątkowe zdjęcia komunikacji miejskiej na tle Wałbrzycha i okolic
Kacper Lepietuszko - wystąpił z prezentacją Harcerstwa jako sposobu na życie

Wszystkim prelegentom dziękujemy, a wielkie brawa po każdym występie stały się nagrodą i wyrazami uznania szkolnej społeczności.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.