Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Zawsze o krok przed innymi

Ocena 0/5

Po techniku elektromobilności Zespół Szkół Nr 5 szykuje kolejny nowy, niezwykle ciekawy kierunek kształcenia. Mowa o techniku aranżacji wnętrz, który od września tego roku wzbogaci szeroką ofertę edukacyjną "Mechanika".


Technik aranżacji wnętrz to propozycja dla kandydatów przywiązujących ogromną wagę do komfortu przestrzeni życiowej i szeroko pojętej estetyki . Wybór tego kierunku to świetny początek przygody z designem, kształtowaniem przestrzeni mieszkalnych i biurowych oraz wystrojem wnętrz.


Zawód łączy w sobie zarówno aspekty artystyczne, jak i techniczno-budowlane. Dużym atutem w przypadku kandydatów będą kreatywność oraz uzdolnienia plastyczne umożliwiające samodzielne projektowanie wnętrz i sporządzanie podstawowej dokumentacji. Wyobraźnia przestrzenna ułatwi odwzorowanie koncepcji artystycznej w 3D oraz wykonywanie rysunków architektonicznych.


Podczas pięcioletniej edukacji zdobędziesz wiedzę z przedmiotów ogólnokształcących oraz zawodowych. Doświadczeni nauczyciele naszego Technikum Budowlanego wprowadzą Ciebie w tajniki szeroko pojmowanej aranżacji wnętrz. Umożliwimy także odbycie praktyki zawodowej w firmach związanych z projektowaniem wnętrz i ich realizacją.
Branża wnętrzarska jest jedną z najlepiej rozwijających się w Europie, a popyt na usługi projektowe stale rośnie. Uzyskanie tytułu technika aranżacji wnętrz pozwoli Ci na podjęcie pracy w charakterze projektanta wnętrz, projektanta scenografii lub kontynuowanie edukacji na studiach artystycznych. Jeśli interesuje Cię architektura wnętrz, jeśli masz w sobie pasję i chęć kreowania przestrzeni, a do tego lubisz rysować, to nasza propozycja z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Czy chcesz tworzyć niepowtarzalne, piękne wnętrza w różnych stylach– nowoczesne, skandynawskie, industrialne, tradycyjne, rustykalne, glamour, boho, vintage, art déco, eklektyczne, a może tylko klimatyczne i przytulne? Jeśli tak, to zawód dla Ciebie!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.